+420 778 486 626, info@narava.cz
Narava, s.r.o., Třída T.G.M. 1076, Ml. Boleslav
+420 778 486 626, info@narava.cz
Třída T.G.M. 1076, Ml. Boleslav
Přejít na obsah
Pohodová atmosféra u táboráku, který osvětluje jurtu ukrytou v černi noci.

Využití jurty pro zahradní slavnost


Kdo by to neznal? Sezvete pár přátel, máte rodinné setkání nebo vaše ratolest slaví narozeniny. A předpověď počasí zrovna neodpovídá vašim plánům. Do kuchyně se všichni nenamačkáte a úplně nechcete, aby vám smršť dětských hostů proletěla obývákem. Dětská slavnost je právě to, co má u vás za pár hodin propuknout. Proto všechno plánujete na zahradu.

Trošku s nervozitou koukáte na oblohu. Ale co, mávnete rukou. V nejhorším je přestěhuju do jurty. Ve vaší zahradě totiž už od počátku jara stojí jurta. Jen ta sezónní, na teplé období, před zimou ji zase schováte. Už vám zachránila krk několikrát a často se vám stávalo, že se původně odpolední párty v chladnější večer přesunula právě tam a protáhla se do nočních hodin, kdy jste si s přáteli užili fantastické chvíle. Z útulného a netradičního zázemí kulatého prostoru se nikomu nechtělo. Tyhle spontánní akce bývají nakonec nejlepší.

Znovu se podíváte na oblohu a myšlenka oslavy v jurtě je stále silnější. Děti to milují. Už posledně je jurta zajímala víc než hry, které jste pro ně připravili. Je rozhodnuto.

Narava, s.r.o., Třída T.G.M. 1076
Mladá Boleslav, IČ: 010812288
t: +420 778 486 626
e: info@narava.cz


Návrat na obsah