+420 778 486 626, info@narava.cz
Narava, s.r.o., Třída T.G.M. 1076, Ml. Boleslav
+420 778 486 626, info@narava.cz
Třída T.G.M. 1076, Ml. Boleslav
Přejít na obsah

Časté dotazy ohledně jurt.Jaká je na jurtu záruka?


Na jurtu je standarní záruka dva roky.

Jak se starat o jurtu?


Každý typ jurty obnáší jiný způsob a rozsah péče. Všechny informace od nás dostanete už při plánování stavby či jejím předání. Jurta nevyžaduje zvláštní způsob zacházení, je jen třeba dbát na specifika jednotlivých komponentů či materiálů a přizpůsobit jim své užívání.


Jak dlouho trvá stavba?


Kompletní stavba jurty vyjde na 6 až 7 dní v závislosti na druhu terénu, dostupnosti lokace, ale i počasí. Každá stavba jak už celoroční nebo sezónní jurty je velice individuální a řešíme ji vždy konkrétně dle dané situace.
Stavba začíná nejprve průzkumem terénu a jeho podloží, následně se staví platforma/podlaha pro jurtu. Poté se věnujeme dveřím, oknům, dřevěné konstrukci a nakonec podšívce, izolaci a zakrývací plachtě. Závěrem se poté instaluje vrchní kopule.

Jaký typ jurty je pro mě nejvhodnější?


Záleží na tom, k jakému účelu chcete jurtu využívat. Naše jurty dělíme do tří základních skupin, jejichž možnosti kopírují potřeby zákazníků (typy jurt).

Kolik mě bude jurta stát?


Ceny se mohou hodně lišit podle náročnosti a přání zákazníků. V našem ceníku jsou uvedené ceny za základní provedení daného typu jurty


Nenašli jste zde odpověď?


Zavolejte nám nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat osobně.
Narava, s.r.o., Třída T.G.M. 1076
Mladá Boleslav, IČ: 010812288
t: +420 778 486 626
e: info@narava.cz


Návrat na obsah